Boniek zaatakował prezesa Cracovii. Natychmiastowa reakcja klubu!

MN
MN
Mateusz Dróżdż i Zbigniew Boniek

Na koniec sezonu Cracovia przegrała z Ruchem Chorzów, ale to nie był koniec emocji. Zbigniew Boniek zaatakował po meczu prezesa Cracovii, Mateusza Dróżdża.

Tajemniczy wpis Kamila Glika

Wszytko zaczęło się od tajemniczego wpisu Kamila Glika.

″Wiele razy byłem na dole ale tak poniżony nigdy″ – napisał obrońca Cracovii na Instagramie. Tajemniczy wpis wywołał lawinę spekulacji. Czy chodziło tylko o wynik?

Nowe światło na sprawę rzucił Boniek w programie ″Prawda Futbolu″.

Były prezes PZPN powiedział, że Mateusz Dróżdż zarzucił piłkarzom Cracovii oddanie meczu!

Piłkarze Cracovii ułożyli się z Ruchem?

– Podobno wczoraj… znaczy nie podobno… wiadomo, że wczoraj wszedł do szatni (prezes Dróżdż – przyp. red.) i miał straszne pretensje do piłkarzy, że prawdopodobnie ułożyli się, że im to było na rękę, a on stracił jako klub 400 tysięcy złotych. Zraził do siebie całą szatnię, wszystkich – powiedział w niedzielę Boniek.

– Glik czuł się poniżony. Piłkarz o takim prestiżu, o takiej karierze międzynarodowej może mieć słabsze momenty, lepsze momenty, natomiast trudno mu wmawiać, że mógł brać udział w jakiejś ustawce. A podobno taki był przekaz prezesa. Zobaczymy, czy będą z tego jakieś konsekwencje – dodał były prezes PZPN.

Szybka odpowiedź prezesa Cracovii

Mateusz Dróżdż zareagował natychmiast za pomocą platformy X.com.

Boniek odniósł się i do tej wypowiedzi, została mu bowiem zacytowana w trakcie programu na żywo.

– Niestety z szatni wszystko wyszło. I takie jest postrzeganie: nie chciało się wam, żeście się ułożyli, a myśmy stracili 400 tysięcy. To są jego słowa, przecież ja bym sobie tego nie wymyślił. Na 100 procent tak było – mówił Boniek.

O co chodzi z kwotą 400 tysięcy złotych? Tyle straciła Cracovia z powodu porażki, która kosztowała ją spadek na 13. miejsce w tabeli.

Spotkają się w sądzie?

Ale i to nie był koniec dyskusji, bowiem głos zabrała jeszcze rzecznik prasowa Pasów, Małgorzata Młynarczyk-Warwas.

″W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami na temat rozmowy w szatni po meczu Cracovii z Ruchem Chorzów oświadczamy, że wszelkie pomówienia nie są prawdziwe i ich rozpowszechnianie w mediach spotka się ze stosownymi krokami prawnymi″ – napisała na X.com.

Czy to oznacza, że czeka nas proces Cracovia (Mateusz Dróżdż) kontra Boniek?

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *