Comarch Cracovia z nowym partnerem technicznym. To uznany producent sprzętu hokejowego

KS
KS
hokej

Comarch Cracovia podpisała umowę partnerską z kanadyjską marką CCM, jednym z najbardziej uznanych producentów sprzętu hokejowego na świecie. Ta współpraca stanowi kolejny ważny krok w rozwoju klubu z Krakowa. Umowa została podpisana na 3 lata. 

Firma CCM została założona w 1899 roku, ma długą i bogatą historię w produkcji sprzętu hokejowego. Marka od lat cieszy się zaufaniem zarówno profesjonalnych zawodników, jak i amatorów. CCM oferuje szeroką gamę produktów, od kijów i łyżew, po kaski i ochraniacze.
 
Bardzo się cieszymy z możliwości współpracy z tak prestiżową marką jak CCM. Wierzymy, że jako Partner Techniczny sekcji hokeja, pomoże nam w jej rozwoju. CCM to synonim najwyższej jakości i innowacji w hokeju, a ich sprzęt będzie kluczowym wsparciem dla naszych zawodników w dążeniu do sportowych sukcesów – powiedział Prezes Cracovii Mateusz Dróżdż.

Logo na strojach i bandach

Logo CCM będzie widoczne na strojach meczowych zawodników oraz na bandach reklamowych i tafli podczas domowych spotkań Comarch Cracovii. Ponadto, współpraca będzie promowana w mediach społecznościowych klubu. 

Źródło: cracovia-hokej.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *