Rozbudowa ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie. Kolejne zmiany w ruchu! 

KS
KS
utrudnienia w ruchu
Zdjęcie poglądowe

Ulica Architektów będzie zamknięta. Sprawdź jakie utrudnienia w ruchu czekają krakowian.

W Krakowie kolejne utrudnienia już od 3 czerwca. W związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie sieci wodociągowej, od poniedziałku, wprowadzone będą połówkowe zajęcia jezdni ul. Architektów przy skrzyżowaniu z ul. Kocmyrzowską. 

Ruch ulicą Architektów będzie się odbywał w jednym kierunku!

W pierwszym etapie – od 3 czerwca od godz. 9.00, zamknięta będzie północny wlot ul. Architektów przy skrzyżowaniu z ul. Kocmyrzowską. Dopuszczony będzie wyłącznie wjazd w ul. Architektów od strony ul. Kocmyrzowskiej, który od strony centrum będzie się odbywał z pasa do jazdy na wprost (pas do lewoskrętu będzie wyłączony z ruchu). Wyjazd z ul. Architektów nie będzie możliwy – dla kierowców zaplanowano objazd z wykorzystaniem ul. Jarzębiny. Nieczynne będzie przejście dla pieszych przez ul. Kocmyrzowskiej powyżej skrzyżowania oraz przez ul. Architektów. Do dyspozycji pieszych będzie tymczasowe przejście wymalowane na ul. Architektów. Wyłączona będzie sygnalizacja świetlna. 

W drugim etapie, który zaplanowany jest od 6 czerwca od godz. 9.00, zamknięty dla ruchu będzie południowy wlot ul. Architektów przy skrzyżowaniu z ul. Architektów. Wjazd z ul. Kocmyrzowskiej od strony centrum będzie się odbywał podobnie jak w poprzednim etapie z pasa do jazdy na wprost. Wyjazd z osiedla będzie możliwy z wykorzystaniem ul. Jarzębiny. W tym etapie czasowo zamknięte będzie przejście dla pieszych przez ul. Kocmyrzowską po południowej stronie skrzyżowania. Piesi będą mieli do dyspozycji przejście tymczasowe przez ul. Architektów. Podobnie jak w poprzednim etapie wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu. 

Jak informuje wykonawca zadania, ten etap zmian ma się zakończyć 7 czerwca. 

Źródło: Kraków.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *