To nie był pierwszy raz! Naga Miss Krakowa terroryzuje miasto

FK
FK

Coś musi się zmienić! Naga Miss Krakowa terroryzuje miasto przynajmniej od marca 2024 roku.

Jako pierwsi w Polsce informowaliśmy o incydencie, do którego doszło dzień przed świętem Wojsk Specjalnych (więcej tutaj) i (tutaj). Przypomnijmy. Gdy żołnierze ćwiczyli krok defiladowy Naga Miss Krakowa (tak KR24.pl nazwał kobietę, która dopuszcza się incydentów na terenie miasta) zaczęła się obnażać i robić sobie zdjęcia. Policja jest już na jej tropie i niebawem uda się ustalić tożsamość nudystki. Okazuje się, że to nie był pierwszy raz…

Goła kobieta terroryzuje Kraków

5 marca ta sama kobieta rozebrała się do naga i robiła sobie zdjęcia pod jednym z krakowskich paczkomatów. Wtedy towarzyszył jej mężczyzna, który robił za fotografa… (film z jej nieobyczajnym wybrykiem można obejrzeć tutaj)

To nie wszystko, bo gdy poinformowaliśmy, o skandalu zgłosiła się do nas pani Zuzanna.

– Ona na plac zabaw wparowała i się rozebrała. Na os. Albertyńskim idzie dziecko, a ta płaszcz przed nim zdejmuje i paraduje na golasa – poinformowała zatroskana mieszkanka Krakowa.

Dobrze, że policja nareszcie zajęła się sprawą. Nie może być tak, że nudystka terroryzuje Kraków od kilku miesięcy i nie ponosi za to konsekwencji. Grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo kara nagany. Przez to, że jej czyn karany jest według Kodeksu wykroczeń, policja nie doprowadzi kobiety na posterunek. Dostanie wezwanie, na które będzie musiała się stawić. Inaczej może ponieść kolejne konsekwencje.

Podaj dalej
1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *