Tylko u nas! Co grozi kobiecie, która rozebrała się przed żołnierzami?

FK
FK
fot: Twitter https://x.com/KoneserUnii/status/1792574953079832941

Nowe informacje! Policja na tropie kobiety, która paradowała nago przed żołnierzami.

KR24.pl jako pierwszy poinformował o skandalu, do którego doszło na jednej z krakowskich ulic (tutaj). Kobieta zaczęła obnażać się przed żołnierzami, którzy defilowali ze sztandarem swojej dywizji. Jak udało nam się ustalić, policja jest na jej tropie.

Policja identyfikuje kobietę, która rozebrała się przed żołnierzami

Według ustaleń policji do zdarzenia doszło dzień przed świętem Wojsk Specjalnych, a nie jak pierwotnie podejrzewano podczas obchodów uroczystego wydarzenia. Żołnierze ćwiczyli krok defiladowy, którym przeszli przez ulice Krakowa.

Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu niebawem uda się zidentyfikować kobietę, która dopuściła się nieobyczajnego wybryku. Przypomnijmy, jak informowaliśmy, według Kodeksu wykroczeń, art. 140 grozi jej: kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo kara nagany.

To nie był pierwszy raz?

Pod naszym tekstem pojawił się komentarz czytelniczki, która twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy ta kobieta obnażała się w miejscu publicznym.

Ona na plac zabaw wparowała i się rozebrała. Na os. Albertyńskim idzie dziecko, a ta płaszcz przed nim zdejmuje i paraduje na golasa – przekazała pani Zuzanna.

KR24.pl poinformuje, jaka kara spotkała kobietę dopuszczającą się nieobyczajnego wybryku.

Podaj dalej
2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *