Skandal! Goła kobieta zakłóciła defiladę wojska

FK
FK
fot: Twitter https://x.com/KoneserUnii/status/1792574953079832941

To miało być piękne święto Wojsk Specjalnych. Zakłóciła je… goła kobieta!

Do niemałego skandalu doszło podczas uroczystości, które odbyły się w dniu Święta Wojsk Specjalnych. Żołnierze, którzy bronią naszej spotkali się w jednostce wojskowej przy ulicy Tynieckiej. Wcześniej odbyła się uroczysta msza.

Bohater narodowy odznaczony

Odznaczono weteranów, którzy poświęcili zdrowie i życie dla ojczyzny. Uhonorowano czynnych żołnierzy, którzy w tym trudnym czasie są gotowi by stanąć na pierwszej linii frontu.

Medal odebrał  ppłk. Zbigniew Rylski, harcerz Szarych Szeregów, żołnierz Armii Krajowej i powstaniec warszawski (Batalion „Parasol”), więziony i skazany przez komunistów w pokazowym procesie po wojnie. Bohater wojenny ma 101 lat! Mimo tego, nie każdy potrafi uszanować powagę sytuacji…

Święto zakłóciła goła kobieta

Gdy żołnierze wychodzili z jednostki trafili na.. nagą kobietę! Gdy defilowali ze sztandarami państwowymi, nudystka wyjęła aparat i zaczęła robić sobie zdjęcia. Według art. 140 Kodeksu Wykroczeń to nieobyczajny wybryk. Grozi za niego kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo kara nagany.

KR24.pl ustalił, jaka przyszłość czeka kobietę. Więcej informacji tutaj.

Podaj dalej
17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *