„Wchodzimy?” Zdania wśród kibiców Wisły są podzielone

FK
FK

Zdania są podzielone. Czy kibice Wisły Kraków wejdą na PGE Narodowy?

Informowaliśmy, że kibice Wisły Kraków i Pogoni Szczecin mogą zbojkotować finałowy mecz Pucharu Polski. Wszystko przez to, że w strefach, w których fani będą przyjmowani na stadion mają pojawić się policjanci. Krakowianie i szczecinianie nie godzą się na obecność służb i powołują się na paragraf z ustawy o orgnizacji imprez masowych. Według niego policja ma prawo interweniować tylko na wyraźną prośbę organizatora (więcej o bojkocie pisaliśmy tutaj).

Kibice Wisły nie wejdą na PGE Narodowy?

Użytkownik Twittera posługujący się nickiem „Łysy po krakowsku” przeprowadził ankietę. Głos oddało prawie 2,5 tysiąca osób.

Zdania wśród fanów Wisły są podzielone. 51 proc. kibiców, którzy wzięli udział w ankiecie uważa, że jeżeli fani Pogoni nie wejdą na swoje sektory, również wiślacy nie powinni pojawić się na stadionie. 48 proc. chce wejść niezależnie od tego, czy szczecianianie będą na PGE Narodowym.

Głos zabrało Socios Wisła. Stowarzyszenie kibiców w liście do PZPN przedstawiło jasne stanowisko. Jeżeli w strefach przyjmowania fanów będą policjanci, krakowianie nie wejdą na stadion.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *