„Widziałaś gołego faceta?” 29-latek zatrzymany w Skawinie przez Łowców Pedofili

MN
MN

Łowcy Pedofili z fundacji ECPU pojawili się z samego rana w Skawinie, by zatrzymać 29-letniego Mariusza. Mężczyzna miał wysyłać nieletnim swoje roznegliżowane zdjęcia. Został przekazany w ręce policjantów.

W internecie pojawiło się nagranie autorstwa Łowców Pedofili. Na wideo widać 29-letniego mężczyznę, który zdaniem autorów nagrania, wysyłał nieletnim dziewczynkom swoje nagie zdjęcia. Co więcej, jak twierdzą Łowcy Pedofili, mężczyzna już raz dopuścił się podobnych zachowań, ale wtedy działał we Wrocławiu. Do tej pory nie został skazany za swoje działania.

Teraz został znaleziony w Skawinie.

Do Łowców Pedofili zwrócili się rodzice jednej z dwunastoletnich dziewczynek, która korespondowała z podejrzanym.

Zapis czatu wyglądał następująco:

– Idę myju.
– Chciałabyś ze mną?
– A widziałaś gołego faceta?

Dziewczynka w pewnym momencie pisze: ″Mam 12 lat. Jak mogłam widzieć gołego faceta?″.

Mariusz w rozmowie z 12-latka przyznaje, że to byłby zły widok. Bada grunt, sprawdzając, czy dziewczynka powie o wszystkim mamie.

Na szczęście dziecko zareagowało właściwie, powiadomiło rodziców, a ci zadzwonili do Łowców Pedofili. 29-latek był w pełni świadomy, że robi złe rzeczy, a jednak nie potrafił się powstrzymać. Podczas nagrania mówił, że skorzystał z pomocy psychologa, bo bał się tej rozmowy. Został zatrzymany po kilkumiesięcznych poszukiwaniach, bo pierwotnie Łowcy szukali go we Wrocławiu,

Na koniec nagrania 29-latek jest zatrzymywany przez funkcjonariuszy policji ze Skawiny, a autor nagrania odczytuje oświadczenie:

″W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa z artykułu 22 kodeksu karnego zostajesz w tym momencie zatrzymany, a czynności dokonają policjanci z wydziału prewencji komisariatu policji w Skawinie″.

Nagranie można znaleźć tutaj.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *