Puszcza Niepołomice znowu ma prezesa! Kogo wybrano?

FK
FK
fot: Puszcza Niepołomice

Nie trzeba było długo czekać. Puszcza Niepołomice ma nowego prezesa!

Niedawno ze stanowiska prezesa Puszczy Niepołomice zrezygnował Marek Bartoszek. Scheda nie trwała długo. Wybrano nowego szefa. Rada Nadzorcza spółki Niepołomicki Sport S.A. powołała Jarosława Pieprzycę na stanowisko prezesa spółki.

Puszcza Niepołomice ma nowego prezesa

Pieprzyca to wieloletni prezes stowarzyszenia MKS Puszcza Niepołomice. Klub pod jego przewodnictwem pokonywał kolejne szczeble i piął się w górę aż do rozgrywek Fortuna 1 ligi. Po przejęciu sekcji piłki nożnej przez nowopowstałą spółkę Niepołomicki Sport, pracował w strukturach zarządczych Puszczy, pełniąc funkcję prokurenta.

To najlepsza możliwa wiadomość dla Klubu i dla społeczności Puszczy Niepołomice. Nie ma lepszej osoby, która zna problemy i potencjał drzemiący w Puszczy. Gdyby nie Jarek, jego pomysły i dobre rady nie udałoby nam się awansować i utrzymać na poziomie elity. Jego biznesowy zmysł, wiedza i doświadczenie pozwolą Klubowi osiągnąć kolejny poziom rozwoju. Panie Prezesie życzę powodzenia, wytrwałości i ogromnej satysfakcji.  Prowadź nas do kolejnych sukcesów – powiedział Bartoszek, ustępujący prezes spółki, który pozostanie w strukturach klubu.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *