Wsiadł na motocykl i odjechał. Dwóch 14-latków ukradło motocykl

KS
KS
radiowóz

Policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej w powiecie Gorlickim, odzyskali skradziony dzień wcześniej motocykl typu cross o wartości ponad 4 tysięcy złotych. Okazało się, że motocykl ukradli 14-latkowie wobec nich zostanie skierowany wniosek do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Tarnowie. 

7 maja br. około godziny 15, w miejscowości Brzana w powiecie gorlickim doszło do kradzieży motocykla typu cross. Kradzieży miał dopuścić się młody mężczyzna, który pod pozorem sprawdzenia działania motocykla wystawionego na sprzedaż, przed jego zakupem, po uruchomieniu go, odjechał na nim w nieznanym kierunku.

Bezpośrednio po zgłoszeniu o kradzieży w poszukiwania złodzieja zostało zaangażowanych kilka patroli policji z powiatu gorlickiego. Już następnego dnia działania podjęte przez policjantów z Komisariatu Policji w Bobowej okazały się skuteczne.

Dzięki poczynionym ustaleniom 8 maja, na terenie jednej z miejscowości powiatu tarnowskiego odnaleziony został skradziony motocykl. Ustalono także sprawców kradzieży, którymi okazali się dwaj współpracujący ze sobą 14-latkowie. Wobec nich zostanie skierowany wniosek do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Tarnowie, natomiast motocykl został już przekazany właścicielowi.

Źródło: małopolska.policja.gov.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *