Bramkarz Puszczy Niepołomice jedzie na mistrzostwa Europy!

FK
FK
Oliwier Zych pojedzie na mistrzostwa Europy

Selekcjoner reprezentacji Polski zadecydował? Wszystko wskazuje na to, że bramkarz Puszczy Niepołomice pojedzie na mistrzostwa Europy.

Zakończył się niezwykle udany sezon Puszczy Niepołomice. Beniaminek nie dość, że utrzymał się w ekstraklasie, to jeszcze zajął miejsce wyższe niż Cracovia. Obecnie, to najlepsza drużyna w Małopolsce.

Duża w tym zasługa Oliwiera Zycha. Bramkarz został nagrodzony przez PKO Ekstraklasę tytułem młodzieżowca maja. Dla Puszczy rozegrał 26 meczów, zachował siedem czystych kont.

Bramkarz Puszczy Niepołomice jedzie na mistrzostwa Europy

Jego świetna dyspozycja przyciągnęła uwagę Michała Probierza, selekcjonera reprezentacji Polski. Chociaż Zych nie zagra na mistrzostwach Europy, według ustaleń KR24.pl pojedzie z drużyną narodową, by wspierać ją w treningach.

Probierz wybierał między Aleksandrem Bobkiem, bramkarzem-młodzieżowcem ŁKS-u i Zychem. Wybór padł na bramkarza niepołomiczan, bo jak słyszymy miał większy wpływ na wyniki swojej drużyny.

Mistrzostwa Europy rozpoczną się 14 czerwca. Polacy pierwszy mecz rozegrają 16. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Holandia. W fazie grupowej zmierzymy się również z Francją i Austrią.

Podaj dalej
1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *