Problemy kadrowe Wisły. A czas ucieka…

FK
FK
Kazimierz Moskal nie krył emocji

Wisła ma walczyć na trzech frontach. Na razie ma pięciu bramkarzy.

Wisła Kraków szykuje się do intensywnego lipca. Od 7 do 28 lipca rozegra pięć spotkań. Kadra ma być gotowa do walki na trzech frontach. Krakowianie bronią Pucharu Polski, grają w eliminacjach do rozgrywek UEFA i walczą o awans. Ale na razie, kadra jest uboga.

Ogromne problemy kadrowe Wisły

-W poniedziałkowych zajęciach wzięli udział: Anton Chickhan, Kamil Broda, Mikołaj Biegański, Jakub Stępak, Patryk Letkiewicz (bramkarze), Jakub Krzyżanowski, Joseph Colley, Alan Uryga, Kacper Skrobański (obrońcy), Kuba Wiśniewski, Igor Sapała, Karol Dziedzic, Enis Fazlagić, Angel Baena, Dawid Olejarka, Piotr Starzyński, Patryk Gogół, Kacper Duda, Mateusz Młyński, Mariusz Kutwa, testowany Luis Jakobi (pomocnicy) i Angel Rodado (napastnik) – poinformowała Wisła.

Indywidualnie ćwiczyli Igor Łasicki i Marco Carbó. To nie koniec problemów, bo z urazami zmagają się Goku, Jesus Alfar i Bartosz Jaroch. Rehabilitację kontynuują Bartosz Talar (po operacji więzadeł krzyżowych) i Dawid Szot (uraz odcinka lędźwiowego).

– Czekamy na transfery. W najbliższych dniach, nie chcę mówić, że w godzinach, ale ta sytuacja się poprawi – mówi Kazimierz Moskal, trener Wisły cytowany przez Polsat Sport (tutaj).

Na razie dokonano jednego. To Oliwier Sukiennicki, były piłkarz Stali Stalowa Wola. Kolejny ma być Rafał Mikulec z Resovii. W środę krakowianie poinformowali, że przechodzi testy medyczne.

A czas ucieka. Już w czwartek Wisła wyjeżdża na obóz do Woli Chorzelowskiej. Na Podkarpacie mają dojechać kolejni zawodnicy.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *