Socios Wisła mają dosyć! „Wymagamy zmian”

FK
FK
Socios Wisła chcą zmian

Socios Wisła chcą zmian. Przedstawili konkretne aspekty.

Kończy się przykry sezon Wisły Kraków. Krakowianie skończyli go na dziesiątym miejscu drugiego szczebla rozgrywek w Polsce. To najgorszy wynik w historii Wisły. Szefowie klubu zapowiedzieli, że dojdzie do zmian. Przyjęty zostanie nowy, trzyletni plan funkcjonowania.

Tych zmian chcą Socios Wisła

Niezadowolenie wyrażają również Socios Wisła. To współwłaściciel klubu. Mógł nim zostać każdy kibic, który wykupił udziały.

– Czas na podsumowania i konkretne decyzje personalne. Te należą oczywiście do właściciela/prezesa, mamy jednak nadzieję, że będą poprzedzone chłodną analizą, a nie myśleniem życzeniowym. Oprócz budowy drużyny na przyszły sezon, która spełni podstawowy cel, jakim jest awans do Ekstraklasy, wymagamy również zmian w funkcjonowaniu piłkarskiej spółki– piszą Socios.

Według kibiców, problemy Wisły nie leżą wyłącznie w strefie sportu. Socios zarzucają klubowi złą organizację dnia meczowego. Skarżą się między innymi na stadionowy catering.

– Dzień meczowy jest wizytówką klubu, my notujemy natomiast ciągły regres w jakości obsługi kibica, a najbardziej jaskrawym przykładem jest catering na stadionie. To tylko jeden z wielu aspektów wymagających poprawy, jednak z naszej perspektywy bardzo istotny, ponieważ włożyliśmy dużo czasu oraz energii, by w tym temacie nastąpiła poprawa. Mamy naprawdę dość przyzwolenia w klubie na jakość świadczonych usług przez współpracującą z Wisłą firmę. Cierpią na tym finanse klubu oraz wizerunek naszej organizacji, która jest kojarzona z projektami związanymi z cateringiem, jakimi jak piwo Wiślackie, czy wdrożenie ekokubków – czytamy w oświadczeniu Socios.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *