Wrze między prezesem Cracovii i Bońkiem. „Skończy się tak jak zawsze”

FK
FK
Mateusz Dróżdż
fot. Mateusz Dróżdż

„Najlepszy prezes Cracovii” kontra Zbigniew Boniek. Walka trwa.

Mateusz Dróżdż, prezes Cracovii ma pretensje do Zbigniewa Bońka. Legendarny piłkarz powiedział, że po meczu krakowian z Ruchem Chorzów, Dróżdż wszedł do szatni i zarzucił piłkarzom, że odpuścili to spotkanie. Dróżdż straszył pozwem za udostępnianie tych informacji. Konflikt trwa.

Dróżdż nie pozwie Bońka

Prezes Cracovii przyznał, że wycofał się z pomysłu pozwu.

Potem były relacje, jestem zniesmaczony, podchodzą one pod zniesławienie. Nie mam siły i chęci by pisać pozew o zniesławienie, bo to kopanie się… Utnę to, prezes Boniek ma zawsze rację, zna się na wszystkim, gdyby trzeba był zanegować teorię Einsteina to by to zrobił – powiedział Dróżdż.

Szef krakowian rządził również w Widzewie, klubie, z którego Boniek wypłynął w świat. Dróżdż przyznał, że spotkanie łodzian z krakowianami będzie dla niego wyjątkowe.

–  Wiedzą państwo z jakiego klubu przyszedłem, w Widzewie zostawiłem kawał serca. Nie muszę mu niczego udowadniać, ale czekam na 3. kolejkę sezonu. Mam nadzieję, że wygramy. Nie chcę wchodzić w pyskówki – zdradził.

Boniek odpowiada Dróżdżowi

Boniek odpowiedział w swoim stylu. Ironicznie nazwał Dróżdża najlepszym prezesem w historii Cracovii. I dodał, że wie jak skończy się jego kariera przy Kałuży.

– Widzę, że Mister Truskawka i najlepszy prezes w historii Cracovii coś do mnie mają (chodzi o Tomasza Hajto i Dróżdża przyp. red.) – napisał legendarny widzewiak na Twitterze.

Mister Truskawka mnie nie interesuje, a na prezesa spokojnie poczekam. Wiem jak to się skończy – skwitował Boniek.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *