Znamy nowego sponsora Cracovii. To jeden ze znanych bukmacherów

KS
KS
cracovia

Nowym sponsorem klubu z Krakowa zostaje bukmacher forBet. Jest to druga po grupie kapitałowej Comarch, najwyższa umowa sponsoringowa w historii klubu. Umowa została podpisana na 2 lata. 

Firma forBET to jedna z czołowych firm bukmacherskich w Polsce, która zdobyła uznanie dzięki innowacyjnemu podejściu do zakładów sportowych oraz szerokiej ofercie gier. ForBET, zarejestrowany i działający zgodnie z polskim prawem, posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych wydaną przez Ministerstwo Finansów. Od momentu swojego powstania, forBET skupia się na dostarczaniu użytkownikom bezpiecznej i przyjaznej platformy do obstawiania online. Firma wyróżnia się na tle konkurencji dzięki nowoczesnym technologiom, które umożliwiają szybkie i intuicyjne korzystanie z serwisu. Dodatkowo angażuje się w lokalne społeczności i wspieranie polskiego sportu. 

koszulka

Logo sponsora na koszulkach

Logo nowego sponsora będzie eksponowane na koszulkach meczowych piłkarzy pierwszej drużyny. Dodatkowo logo zobaczymy na bandach LED podczas domowych spotkań Cracovii oraz w klubowych social mediach. 

konferencja

– Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w rodzinie Cracovii. To dla nas zaszczyt, że forBET może dołączyć do najstarszego klubu w Polsce. Cracovia to tradycja, to wierni kibice, ale także ciekawe perspektywy sportowe. Mogę obiecać, że jako stabilny i wiarygodny sponsor będziemy pewnym punktem drużyny i nie zawiedziemy oczekiwań – powiedział Prezes forBET, Paweł Majewski. 

– To niezwykle ważny moment dla naszego klubu. ForBET dołączając do Cracovii, otwiera przed nami nowe możliwości i stanowi ważne wsparcie w dążeniu do sportowych sukcesów. Jest to nasza druga w historii tak duża umowa sponsorska. Stanowi to dowód na rosnącą wartość i siłę Cracovii – dodał prezes MKS Cracovia SSA, dr Mateusz Dróżdż. 

– Jeżeli chodzi o przód koszulki, to toczą się jeszcze pewne rozmowy, ale jak to się mówi, biznes też lubi ciszę, tak jak transfery. Dopinamy jeszcze dwie umowy sponsorskie – dodał

Źródło: Cracovia.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *