Policjanci z Żabna złapali dilera. Miał tylko 21 lat…

KS
KS
policja radiowóz

Mieszkający w powiecie tarnowskim młodzi mężczyźni zostali złapani przez policjantów z Żabna. Jeden z nich posiadał znaczne ilości substancji zabronionych w postaci mefedronu i okazało, że dystrybuuje narkotyki. 

Policjanci z Komisariatu Policji w Żabnie zatrzymali samochód osobowy, w którym podróżowało 3 osoby. Byli to mieszkańcy powiatu tarnowskiego w wieku 19, 21 i 23 lat.

Podczas kontroli osobistej policjanci odnaleźli przy 21-latku spore ilości substancji psychoaktywnej w postaci białych kryształków. Po jego analizie okazało się, że jest to mefedron – zabroniona substancja psychoaktywna.

21-letni diler zatrzymany przez policję

W późniejszym etapie okazało się, że mężczyzna nie dość, że posiadał narkotyki, to dodatkowo policjanci udowodnili mu ich dystrybuowanie.  

Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz ich rozprowadzanie. Został doprowadzony do prokuratury rejonowej, gdzie prowadzący postępowanie prokurator zastosował wobec niego środki wolnościowe w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: tarnów.policja.gov.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *