Młody talent Wisły Kraków może trafić do klubu z Ligi Mistrzów. Piłkarz krok od wielkiego transferu 

KS
KS
Jakub Krzyżanowski

Młody piłkarz Wisły Kraków Jakub Krzyżanowski jest blisko przeprowadzki do Włoch. Obrońca może trafić do włoskiego klubu Bologna FC 1909, która w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. 

Jakub Krzyżanowski urodzony w 2006 roku w poprzednim sezonie zadebiutował w seniorskiej drużynie Wisły i łącznie zaliczył 19 spotkań ligowych i wystąpił 2 razy w Pucharze Polski. Transfer ten może być przełomowy w jego karierze, ponieważ Bologna poprzedni sezon zakończyła na piątym miejscu w serie A i wystąpi w Lidze Mistrzów. 

Jeżeli transfer Krzyżanowskiego dojdzie do skutku, może młody krakowianin pójdzie śladami Kacpra Urbańskiego. Na początku wychowanek Wisły nie będzie mógł liczyć na występy w seniorskiej drużynie, ale z czasem swoimi umiejętnościami i występami w młodzieżowej drużynie uda mu się przekonać trenera Vincenzo Italiano, by ten dał mu szansę.

Klub z Krakowa potwierdził, że ich zawodnik znajduję się obecnie w Bologni

– W trwającym tygodniu Jakub Krzyżanowski przebywać będzie w Bologna Football Club 1909 w ramach wizyty związanej z ewentualnym transferem – podała Wisła 

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *