Cracovia podpisała umowę z nowym sponsorem. Duża firma z Małopolski!

KS
KS
stadion

Wzmocnienie Cracovii przed nowym sezonem. Pasy podpisały umowę sponsorską z firmą Foodcare. Kontrakt obejmuje wieloletnie wsparcie Cracovii przez markę 4MOVE, sztandarowy produkt firmy Foodcare. 

Foodcare to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Produkuje szeroką gamę produktów żywnościowych, w tym batony energetyczne, napoje funkcyjne i suplementy diety. Produkty Foodcare są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie, a firma posiada dwie własne fabryki w Polsce. 4MOVE to marka stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie i prowadzących zdrowy styl życia.

– „Jesteśmy dumni z podpisania nowej umowy z Foodcare, jedną z czołowych polskich firm w branży spożywczej. Jest to dowód na to, że nasze dążenia do wzmacniania Cracovii, zarówno na arenie sportowej, jak i biznesowej, są skuteczne. Marka 4MOVE idealnie wpisuje się w wartości naszego klubu, promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron.” – powiedział prezes MKS Cracovia SSA, dr Mateusz Dróżdż.

Nowa umowa sponsorska to kolejny krok w rozwoju Cracovii. Klub stale dąży do poszerzania grona partnerów biznesowych i budowania silnej marki. Klub jest przekonany, że dalsza współpraca Cracovii i Foodcare będzie owocna oraz przyniesie wiele korzyści dla obu stron.

A w piątek Cracovia zaprezentuje jeszcze jednego i jeszcze ważniejszego sponsora. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to jedna z firm bukmacherskich. 

Źródło: Cracovia.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *